SKAUTSKÝ TÁBOR 2013 v Újezdě u Černé Hory

TÁBOR 2013.jpg
Z ničeho nic večer 6. července 2013 přistála na naše tábořiště v Újezdu u Černé Hory skupinka zástupců obyvatel všech okolních planet. Bylo načase oznámit pozemšťanům, že jejich planeta jako ta nejslabší bude zničena. Mimozemšťané z planety KXT-873 hned, co vyskákali z vesmírného korábu, se pustili do táborníků: „Co vy lidé na Zemi, co koukáte!!?? Jste na sebe zlí, ničíte svoji krásnou přírodu, nepomáháte si, jste věčně nespokojení… Beztak za všechno můžete vy!! ZNÍČÍME VÁS A BUDE ZAS DOBŘE!!!“
Bohužel lidé stále netušili, co se děje a hledali mezi sebou někoho, kdo by jim to vysvětlil. Narazili na jednoho bláznového vědce, který jim sdělil poselství, které objevil ve svých starých archivech: „Kdysi dávno uzavřeli zástupci mimozemských civilizací dohodu o vzájemném míru, toto potvrdili amuletem, který se skládal z několika částí. Ovšem ten se kvůli rozmarům všech mimozemšťanů ztratil a rozpadl. Záchrana je možná, ale nebude vůbec jednoduchá. Lidé musí podstoupit těžkou cestu vesmírem, navštívit planety, na kterých by mohly najít části amuletu a poskládat ho dohromady. Jen tak dokážou, že jsou hodni záchrany a mír bude zase uzavřen“!
Díky odhodlání dětí, jejich sílou kamarádství, vzájemné pomoci a hezkému chování k přírodě se nám během čtrnácti dní podařilo všechny elementy amuletu najít, sestavit a naši planetu jsme zachránili!
18.09.2013 20:04:43